Sky-Pay – dlaczego warto wybrać ten system płatności?

Na rynku dostępnych jest wiele systemów płatności. Przed przedsiębiorcą poszukującym właściwej dla swojego biznesu oferty, stoi zatem nie lada zadanie. Nie musi stwarzać ono dużych trudności. System płatności e-commerce może być przecież dołączony do naszej platformy sklepowej.

Sky-Pay – system płatności platformy sklepowej Sky-Shop

Zapewnienie swoim klientom szybkich i bezpiecznych płatności przez internet to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Dzięki systemowi płatności pieniądze szybko docierają na konto właściciela biznesu, co sprawia, że tempo dostarczenia do kupującego produktów jest znacznie większe. Systemy płatności to również bezpieczeństwo. Korzystając z szybkich, automatycznych przelewów klienci nie ryzykują pomyłki w wypełnieniu formularza przelewu, wszystko wykonywane jest za nich. Oni muszą tylko autoryzować płatność logując się do swojego banku.

Najlepszy system płatności = niskie prowizje

To, co wyróżnia Sky-Pay na tle innych systemów płatności to niskie prowizje. Wynoszą one nawet 1,69% od transakcji. Gdzie najbardziej znane systemy płatności oferują stawki na poziomie od 1,9% do nawet 2,5%. W przypadku Sky-Pay możesz dobrać wysokość prowizji w zależności od swojego zapotrzebowania, decydując się na właściwy dla Ciebie abonament.

Szybki dostęp

Aby uzyskać dostęp do internetowych płatności w swoim sklepie, nie jesteś zobowiązany/a do podpisywania umowy. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny, a usługa będzie dostępna w ciągu 48 h. Płatności w systemie realizowane są w trybie natychmiastowym, a księgowanie ich następuje automatycznie po dokonaniu przez klienta opłaty.

Więcej o Sky-Pay przeczytasz na: https://sky-shop.pl/skypay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *